امروز: جمعه 17 مرداد 1399
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

سینمــا

سینمــادسته: هنر و گرافیک
بازدید: 69 بار
فرمت فایل: doc
حجم فایل: 3321 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 12

سینما برای بیش از 2000 نفر ورودی اصلی و خروجی‌ها به خیابان یا كوچه عمومی به پهنای 10 متر است اگرچه باریك باشد، ساختمان سینما باید پس نشسته یا اصلاحی باشد ورودی‌ اصلی و خروجی‌ها را می‌توان به دو حیاط مقابل هم باز كرد برای پهنای حداقل و مساحت‌ها، طرح‌بندی پاساژ، گذرگاه داخل سینما بیش از 2 متر پهنا كه مستقیماً به بیرون باز می‌شود

قیمت فایل فقط 1,900 تومان

خرید

سینمــا

سینما برای بیش از 2000 نفر

 ورودی اصلی و خروجی‌ها به خیابان یا كوچه عمومی به پهنای 10 متر است. اگرچه باریك باشد، ساختمان سینما باید پس نشسته یا اصلاحی باشد.

ورودی‌ اصلی و خروجی‌ها را می‌توان به دو حیاط مقابل هم باز كرد. برای پهنای حداقل و مساحت‌ها، طرح‌بندی پاساژ، گذرگاه داخل سینما بیش از 2 متر پهنا كه مستقیماً به بیرون باز می‌شود.

سینما تا 2000 نفر

دیوارهای خارجی، همچنین كریدور و پاساژها، پلكان، مركز دودگیری و تهویه و روشنایی سقفی و بام (نوع آخرین باید تقریباً 5/0 متر بالای تراز سقف) و تماماً‌ باید ضدآتش باشد. در و پنجره‌ها 6 متر دورتر از ساختمان مقابل است.

سقف (همچنین كف‌های ادیتوریم، كریدور و پاساژها)، ضدآتش باشد. سقف‌های دیگر اتاق‌ها و پلكان‌ها مقاوم به آتش است. برای سینماهای كمتر از 2000 نفر با كف تقریباً 4 متر بالای تراز خیابان، سقف مقاوم به آتش مجاز است. در سینماهای یك طبقه (گالری و زیرزمین طبقه به حساب نمی‌آید)، حتی سقف الوار چوب‌نما نیز اجازه داده نمی‌شود.

روشنایی‌های سقفی با شیشه‌ سیمدار شیشه شده، بام‌سازی مقاوم به آتش است. اندازه‌ها و روشنایی كریدور، پلكان، پاساژ، خروجی‌ها و حیاط برای خروج سریع و مرتب،‌ باید ممكن باشد (مانع كور عبور، مجاز نیست).

ابعاد كریدور، اگر بوسیله در و پالتوگیر، رادیاتور و ... كور شده باید به پهنا اضافه شود. پلكان در گذرگاه مجاز نیست، در صورت استثناء پلكان تقریباً 5 پله، با چراغ توكار و چراغ سقف و 1 عدد چراغ اضطراری لازم است.

شیب رامپ یا راه شیبدار 1:10، شروع پله از جلو پلكان یا از پشت با فاصله تقریباً پهنای پلكان. پلكان تقریباً 2 عدد اگر سینما در تراز كف زمین قرار ندارد. تمام پلكان خروج، نرده‌دار با دستگیره چوبی جنگلی یا مواد آتش‌انكیز در هر دو سمت و انتهای بسته و بنیاد ضدآتش است.

قیمت فایل فقط 1,900 تومان

خرید

برچسب ها : سینمــا

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر